piątek, 4 grudnia 2015

MANDALA WARSZTATY

MANDALA warsztaty 2019
Warsztaty  MANDALA ŚWIADOME ŻYCIE ® 

19-20 październik 2019 Solec Kujawski/k Bydgoszczy 

Warsztaty  MANDALA ANIELSKA ® 


Warsztaty  TĘCZOWA MANDALA  ® 

Warsztaty  DROGA ŻYCIA ®  


poprowadzi Ewa Miłek...
https://web.facebook.com/milekewa http://www.ewamilek.pl/Mandala_wstep.aspx


MANDALA ŚWIADOME ŻYCIE
Zapraszam serdecznie na WARSZTATY „MANDALA ŚWIADOME ŻYCIE” 16-17.02.2019...
Solec Kujawski mieści się 15 km od Bydgoszczy i 25 km od Torunia.

poprowadzi Ewa Miłek... https://web.facebook.com/milekewa http://www.ewamilek.pl/Mandala_wstep.aspx

Zapraszam Cię na autorskie spotkanie z Mandalą Świadome Życie, odkrywania w sobie piękna na różnych płaszczyznach życia. Będziemy uwalniać się od przeszkadzających nam ograniczeń w życiu oraz poznawać symbolikę w Mandali i tworzyć Mandale dla Siebie. Będą medytacje i ćwiczenia na czysty przepływ i odbiór intuicji, praca na świadomości serca. Będziemy tworzyć różne Mandale i każdy uczestnik namaluje dla siebie Mandalę na płótnie. Poznasz symbolikę kolorów, kształtów i liczb oraz nauczysz się samodzielnie Tworzyć Mandale.
Jest to pierwszy poziom Szkoły Mandali - warsztat podstaw do tworzenia Mandali z Przekazem.

Mandale poprzez swoją wyjątkowość i zawarte w nich pozytywne wibracje, działają w holistyczny sposób na duszę, ciało i umysł. Każda tworzona mandala jest niepowtarzalna i jedyna na swój sposób, to obraz który jest przejawem duszy.

Zapraszam Cię do twórczej i ciekawej podróży w głąb siebie, w głąb swojej Duszy.

Tworząc Mandale rozwijasz spontaniczność, swobodę i docierasz do swojego twórczego, nieskrępowanego potencjału. Malowanie Mandali jest jak pokazywanie tego, co szepcze Twoja Intuicja.

Możesz też przenieść te umiejętności do wszystkich dziedzin swojego życia. Kreuj swoje życie. Żyjąc radośnie, twórczo i bogato.

Medytując z własną Mandalą i tworząc kolejne, doświadczysz kontaktu ze sobą, ze swoim Jestestwem.

Zapraszamy na warsztat wszystkich, którzy chcą doświadczyć spotkania z kolorem. rysunkiem. Warsztat zakończy się stworzeniem osobistej Mandali.

Warto dodać, że brak tzw. "umiejętności rysowania, czy malowania" nie stoi na przeszkodzie żeby tworzyć wspaniałe i konstruktywne Mandale :)

Wszelkie materiały potrzebne do procesów tworzenia Mandali jak: różnorodne kredki, kartki, farby, płótno i inne wliczone są w cenę warsztatów. Gotową swoją Mandalę i materiały teoretyczne zabierasz do domu.


Inwestycja: 650 pln od osoby, dla powtarzających Warsztat Świadome Życie 350,00 pln
W cenie obiad, kawa, herbata i coś niecoś słodkiego w deserze.

Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie zaliczki w kwocie 100 pln na konto:

Moje dane:
Ewa Miłek
86-050 Solec Kujawski ul. Nizinna 40
Bank Ochrony Środowiska
IBAN: PL13 1540 1027 2102 7505 5231 0001
SWIFT: EBOSPLPWO18
EBOSPLPWXXX 56 1540 1027 2102 7505 5231 0003

Warsztaty „Mandala Świadome Życia” poprowadzi:

EWA MIŁEK znawca i pasjonatka Mandali, oraz twórczyni autorskich Mandali Osobistych i Uniwersalnych. Założycielka " Mandala Art szkoła twórczego rozwoju" Artystka malarka intuicyjna, twórczyni Opiekuńczych Aniołów na indywidualne zamówienie i energetycznych obrazów. Autorskie Mandale Osobiste, Partnerskie, Ślubne, które tworzy dla indywidualnych osób pomagają w uzdrowieniu jak również wydobywają na światło dzienne piękno danej Duszy. Doświadczona nauczycielka VEDIC ART od 2010 roku z Certyfikatem Międzynarodowym. Rekomendowany nauczyciel metody Vedic Art z Dyplomem Ekstra Kompetencyjnym, uprawniającym do prowadzenia kursów I i II stopnia Vedic Art oraz kursów 6 Vedangas. Arteterapeutka, numerolog, doradca życiowy- psychotronik po Studium Psychologi Psychotronicznej. Duchowa uzdrowicielka, od dzieciństwa postrzega świat energii i rozumie jego subtelny wpływ na człowieka. Aura człowieka i jej kolory intuicyjnie są przez nią rozpoznawalne. Psychoterapeutka pracy z procesem, trenerka rozwoju i świadomego życia, szczególne osiągnięcia w psychologii twórczości i nowoczesnym podejściem do pracy z trudnościami życiowymi. Staram się dawać sobie i innym to, czego nasza istota potrzebuje na najgłębszym poziomie, wykorzystując wszelkie poznane mi techniki i narzędzia. Poświęcając obecną uwagę wsłuchuję się w potrzeby duszy, która manifestuje się poprzez kreatywne tworzenie.

" Idź za głosem własnego serca, ono wie, co dla Ciebie jest najlepsze"

Wszelkie informacje: Ewa Miłek 602 301 468 lub mail: milekewa@o2.pl


Warsztaty  TĘCZOWA MANDALA® 

poprowadzi Ewa Miłek... https://web.facebook.com/Ewa-Miłek-954948627892415/
http://www.ewamilek.pl/Mandala_wstep.aspx

na fc: https://web.facebook.com/Mandala-I-440999759307685/

Zapraszam Cię na spotkanie z Tęczową Mandalą® .
Mandale poprzez swoją wyjątkowość i zawarte w nich pozytywne wibracje, działają w holistyczny sposób na duszę, ciało i umysł. Każda tworzona mandala jest niepowtarzalna i jedyna na swój sposób, to obraz który jest przejawem duszy. ...
Arteterapia Mandalą służy do uzyskania większej wiedzy o nas samych. Pozwala dotrzeć do głębszych obszarów przyczyn dolegliwości ciał subtelnych. Tęczowa Mandala pozwala wydobyć na światło dzienne emocje, które zastały w naszym ciele i blokują przepływ do życia w pełni szczęścia. Za pomocą Mandali możemy te emocje wyrazić i przepracować.
Tworząc Mandale rozwijasz spontaniczność, swobodę i docierasz do swojego twórczego, nieskrępowanego potencjału. Malowanie Mandali jest jak pokazywanie tego, co szepcze Twoja Intuicja.
Tęczowa Mandala pomoże w odzyskiwaniu harmonii i równowagi w procesie uzdrawiania zarówno ciała fizycznego, jak i emocjonalnego. To za pomocą symboliki kolorów, którymi przemawia wrażliwość duszy wyrażamy najgłębsze poziomy naszego jestestwa.

„Każdego ranka robiłem w notatniku mały, kolisty rysunek – mandalę – który zdawał się odbijać moją wewnętrzną sytuację w tym momencie…. “ Carl Gustav Jung

Warsztat dla wszystkich, którzy poszukują drogi do swojego rozwoju. Techniki pracy z Tęczową Mandalą pozwolą rozwinąć wewnętrzny potencjał, pomogą odnaleźć wewnętrzną harmonię. Podczas warsztatów będziemy tworzyć mandale sięgając zarazem do własnych potężnych zasobów wewnętrznej kreatywności.
Będziemy uwalniać się od przeszkadzających nam ograniczeń w życiu oraz poznawać symbolikę kolorów. Każdy uczestnik stworzy Mandale dla Siebie. Będą medytacje i ćwiczenia na harmonizacje czakr. Dostroisz się do czystego przepływu i odbioru własnej intuicji. Z poziomu świadomości serca odkryjesz swoją radość. Będziemy tworzyć różne Mandale i każdy uczestnik namaluje dla siebie Tęczową Mandalę na płótnie.

Jako temat przewodni warsztatów ((((((( TĘCZA )))))))
Tęcza – zjawisko optyczne i meteorologiczne, występujące w postaci charakterystycznego wielobarwnego łuku, widocznego, gdy Słońce oświetla krople wody w atmosferze ziemskiej.Tęcza powstaje w wyniku rozszczepienia światła, załamującego się i odbijającego wewnątrz kropli wody (np. deszczu) o kształcie zbliżonym do kulistego.
Pomimo faktu, że w tęczy występuje niemal ciągłe widmo kolorów, tradycyjnie uznaje się, że kolorami tęczy są: czerwony (na zewnątrz łuku), pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, indygowy i fioletowy (wewnątrz łuku).

Zapraszam Cię do twórczej i ciekawej podróży w głąb siebie, w głąb swojej Duszy.

Możesz też przenieść te umiejętności do wszystkich dziedzin swojego życia. Kreuj swoje życie. Żyjąc radośnie, twórczo i bogato.

Medytując z własną Mandalą i tworząc kolejne, doświadczysz kontaktu ze sobą, ze swoim Jestestwem.

Kiedy malujesz mandale jesteś tu i teraz. Mandala, to drogowskaz Twojej drogi, pomoże nadać Ci kierunek. Malując kolisty obrazek podróżujesz swoją drogą życia, wkraczając w nowe przestrzenie i zarazem przełamując swoje wewnętrzne ograniczenia.

Zapraszamy na warsztat wszystkich, którzy chcą doświadczyć spotkania z kolorem w sobie. Warto dodać, że brak tzw. "umiejętności rysowania, czy malowania" nie stoi na przeszkodzie żeby tworzyć wspaniałe i konstruktywne Mandale :)Wszelkie materiały potrzebne do procesów tworzenia Mandali jak: różnorodne kredki, bloki, kartki, kleje, brokaty, farby, płótna i inne wliczone są w cenę warsztatów.

Inwestycja: 650 pln za autorski Warsztat "Tęczowa Mandala® "

Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie zaliczki w kwocie 100 pln na konto:
Ewa Miłek 86-050 Solec Kujawski ul. Nizinna 40 Bank Ochrony Środowiska
13 1540 1027 2102 7505 5231 0001

Warsztaty „ Tęczowa Mandala" poprowadzi:
EWA MIŁEK...doświadczona wieloletnia nauczycielka VEDIC ART z Certyfikatem Międzynarodowym, malarka intuicyjna, twórczyni autorskich Mandal Uniwersalnych i Mandal Osobistych, malarka Opiekuńczych Aniołów na indywidualne zamówienie i energetycznych obrazów, arteterapeutka, numerolog, doradca życiowy, duchowa uzdrowicielka, psychotronik. Od dzieciństwa postrzega świat energii i rozumie jego subtelny wpływ na człowieka. Aura człowieka i jej kolory intuicyjnie są przez nią rozpoznawalne. Autorskie Mandale Osobiste, Partnerskie, Ślubne, które tworzy dla indywidualnych osób pomagają w uzdrowieniu jak również wydobywają na światło dzienne piękno danej Duszy.

Wszelkie informacje: Ewa Miłek 602 301 468 lub mail: milekewa@o2.pl


strona internetowa: http://ewamilek.pl/Oferta.aspx

na fc: https://web.facebook.com/Mandala-I-440999759307685/


Warsztaty MANDALA ANIELSKA®   

poprowadzi Ewa Miłek... https://web.facebook.com/Ewa-Miłek-954948627892415/
http://www.ewamilek.pl/Mandala_wstep.aspx

na fc: https://web.facebook.com/Mandala-I-440999759307685/

Czujesz, że Anioły są obecne w Twoim życiu? Pragniesz połączenie z nimi? Chcesz rozmawiać z Aniołami? Interesuje Cię świat Aniołów? Jeśli chcesz głębszego konaktu z Aniołami- zapraszam Cię na moje warsztaty. Dowiesz się, jak ma na imię Twój Anioł Stróż. Nauczysz się prosić Anioły o pomoc, o wsparcie. Poprowadzę Cię przez wspaniałe wizualizacje, w których odwiedzisz eteryczne Anioły.
Warsztat Mandala Anielska to kurs dla wszystkich tych, którzy z pomocą istot Anielskich chcą się rozwijać. Zajęcia teoretyczne i praktyczne nauczą w jaki sposób prosić Aniołów o pomoc. Medytacje w trakcje kursu pozwolą Ci nawiązać stały kontakt z Aniołami i jezeli zechcesz zaprosisz je do swojego domu wewnetrznego.

Namalujeesz sam...odzielnie Mandalę ze swoim Aniołem...
Pragnę zapewnić, że nie musisz "umieć" malować. Wystarszy, że masz chęć do tworzenia..

Wszystkie materiały jak kredki, farby, płotno wliczone jest w cenę warsztatu.

Inwestycja: 650,00pln
Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie zaliczki w kwocie 100 pln na konto:
Ewa Miłek 86-050 Solec Kujawski ul. Nizinna 40
Bank Ochrony Środowiska
13 1540 1027 2102 7505 5231 0001

Wszelkie informacje: Ewa Miłek 602 301 468 lub mail: milekewa@o2.pl http://ewamilek.pl/

warsztaty poprowadzi:
EWA MIŁEK...doświadczona malarka intuicyjna, twórczyni autorskich Mandal Uniwersalnych i Mandal Osobistych, malarka Opiekuńczych Aniołóy na indywidualne zamówienie i energetycznych obrazów, trener rozwoju osobistego, arteterapeutka, organizuje i prowadzi kursy rozwoju duszy, warsztaty poświęcone Arteterapii i technikom relaksacyjnym, numerolog, doradca życiowy, duchowa uzdrowicielka, psychotronik. Nauczycielka VEDIC ART z Certyfikatem Międzynarodowym, prowadzi cykliczne warsztaty poznania 17 Zasad Wedyjskiej wiedzy poprzez intuicyjne malowanie. Od dzieciństwa postrzega świat energii i rozumie jego subtelny wpływ na człowieka. Aura człowieka i jej kolory intuicyjnie są przez nią rozpoznawalne. Autorskie Mandale Osobiste, Partnerskie, Ślubne, które tworzy dla indywidualnych osób pomagają w uzdrowieniu jak również wydobywają na światło dzienne piękno danej Duszy.

" Idź za głosem własnego serca, ono wie, co dla Ciebie jest najlepsze"

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza